Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Najdziwniejsze miejscówki w jakich piliscie
Autor Wiadomość
dasiek
Nowicjusz

Wysłany: Sob Paź 11, 2008 10:20   

Dworzec w Londynie - parę pensiaków za kibelek co by nie było, że w miejscu publicznym - i nawet zdjęcie mam stamtąd :) Po studniówce kupiliśmy spiryt u Ruskich za banany i pomarańcze zgarnięte ze stołów i rozrobiony w butelkach po wodzie piliśmy to na sali gimnastycznej pośród grona pedagogicznego. Poza tym kolejka górska, (wtedy na odwagę bo mam lęk wysokości) katowicki "rynek" (podszedłem wtedy z otwartym piwem do radiowozu zapytać o godzinę, zupełnie zapomniałem, że mam to piwo - na szczęście sie zlitowali) no i w teatrze Wyspiańskiego w Katowicach już jako dorosły człowiek - winko miałem przelane do butelki po coli - pani z miejsca obok troszkę z byka spoglądała ale sztuka ze wspomagaczem była przednia!:)

killbymagdalena
Nowicjusz

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 18:03   

nie ważne gdzie ..nie ważne z kim:P wazne ze jabola
:_

i like:
jabole i punk
salut

mlody 
Nowicjusz
Arkocholik Świadomy

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 22:26   

Ławka pod komendom drogówki kolega był się od mandatu odwołać a my z drugim luxa walili na dole.
Stary bunkier (niestety zasypali go 2 lata temu) . Na cmentarzu dwa razy spałem po jabol party. Na rynku w Mikołowie, Katowicach i Orzeszu. W barach i klubach po kiblach się piło. Balkon za ośrodkiem zdrowia w moim "mieście" Ornontowicach. Na dworcu PKP ale to już standard. Koło kierowcy w 605 bo ciężko się gada z ludźmi przez tom taką ściankę kabiny. W kiblu ale wybór padł na damski ja i dwie koleżanki ciekawe czemu przegrałem głosowanie. Na świetlicy(stołówce) w szkole średniej z koleżanką.

waclawekk 
Nowicjusz
swój

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 21:23   

ostanio pilismy w kotlowni internatu, jak tylko palacze zrobili sobie wolne. tylko temperatura nie bardzo ku takim spotkaniom :razz:

binladen1990gno 
Nowicjusz
winko rulez :)

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 22:29   

no ja też miałem nieco dziwne.... miejsca może mniej niecodzienne niż niektórzy...
np kibel w szkole mało spontaniczne... autobus pks _to typowo meline zrobiliśmy bo flaszke piliśmy do tego szlugi.... pociąg też zaliczyłem...pod kamerą w klubie jak był koncert reeage w gnieźnie...ale dachu nie zaliczyłem JESZCZE:)

olszan8
Nowicjusz

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 22:40   

Najśmieśniejsze miejscówki na jakich piłem może być: komin hurtowni;] (ledwo zszedłem) ,ale przypomniała mi się akcja co zrobiłem po sylwestrze 2007 ;]. Jak po piciu zawsze chce się lać no to razem z ziomkiem idziemy się odlać wchodzimy do jakiegoś tulenu i sru... Następnego dnia przypomniało mi się gdzie w moim mieście znajduje się tunel koło sceny ;] był to komisarjat POLICJI ;] ....

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 21:12   
Kościół

Standardowo to w;pociągu,autobusie,po różnych kiblach,-a najdziwniejszą miejscówkę to miałem w kościele i to jeszcze z winkiem mszalnym od proboszcza ale w innej parafi to było i już ze 20 lat temu

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 21:50   

Ja ostatnio piłem jabłuszko sandomierskie na korytarzu przed biurem agencji pracy :razz:

Grazy 
Ekspert

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 11:01   

holee napisał/a:

Sala wykladowa podczas wykladu

Nieeee, hehehe

Gdzie mi się zdarzyło?

- w szkole obok drzwi do pracowni woźnych
- cmentarz(e) :razz:
- WC kabina dla inwalidów - na basenie, bueheh, WC na stacji benzynowej (chyba też dla inwalidów), WC w pociągu, WC w szkole (ja to chyba wszystkie kible zaliczyłem hehe)
- w takiej budzie dla leśniczych co to pod lasem czasem stoją
- na torach (nie tam żeby to miało być samobójstwo)

Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę.

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 15:01   

Mieszkam przy granicy,to jest pełno różnych bunkrów poniemieckich sprzed 1 wojny i właśnie -pijaliśmy w tunelach pod ziemią na tych bunkrach :idea: -na wieży widokowej,w Parku Narodowym Jeszcze jest kilka miejsc dopiszę za jakiś czas ! Na cmentarzu jeszcze niepiłem ale niemówie że nie !

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 23:38   

gazda4242 napisał/a:
pijaliśmy w tunelach pod ziemią na tych bunkrach

Jak nikt tam wcześniej nie nasrał to czemu nie :D

A szary to chyba lubi te WC :D

Pozdrówka

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 01:23   

Nie no coś ty ,,holee,,jak by tam były śmierdzące miny to nikt by tam niesiedział z alkoholem,jak komuś się zachciało wykasztanić to wychodził na zewnątrz chociaż trawa była do podtarcia,nieprzesadzaj że ktoś siedział w gównach i popijał jabola :shock:

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 10:29   

;) Ja nie twierdzę, że piliście w towarzystwie kup ;) Aczkolwiek śmiesznie by to wyglądało. Ale pamiętam jakieś schrony w mojej okolicy to zawsze tam było... nabrudzone ;)

Pozdrawiam

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 17:44   

Wiesz co ,,holee,,byle jaka ale jednak kultura być jakaś musi chyba co ! Wszystko jest ,wsio orajt, tylko trochę mnie zaskoczyło to że ,wogóle mogłeś pomyśleć tak,
;ale do tego że kiedyś łoiłem mszalne wino w kościele to się nie doczepiłeś ! a to było ok.18-20 lat temu-trzeba było mnie zbesztać że,mogłem obrazić czyjeś uczucia religijne itd. i takie tam różne bzdety.Śmiesznie by było faktycznie . Jest ok ! Niema sprawy ! :grin: Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez gazda4242 Czw Mar 05, 2009 19:47, w całości zmieniany 1 raz  

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 20:01   

Hmm, kolego powiedz mi dlaczego wkładasz mi w usta zdania których ja nie powiedziałem ? W żadnym miejscu nie sugerowałem, że piliście trunki w zabrudzonych miejscach, napisałem tylko, iż było by to ciut zabawne.

Nie wiem dlaczego mój kolejny post wzbudza w Tobie taką reakcję, nie jest moim zamiarem Ciebie obrażać ani nic z tych rzeczy, jeżeli poczułeś się że tak jest to przepraszam.

Do wina mszalnego się nie doczepiłem gdyż zupełnie jest to mi obojętne. Nie bierz wszystkiego tak do siebie @gazda.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczora.

Odpowiedz do tematu