Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Najdziwniejsze miejscówki w jakich piliscie
Autor Wiadomość
Skrętny Jonasz 
Ekspert
Procentus walker

Wysłany: Pią Maj 22, 2009 17:30   

czytałem też że w najgorszych momentach czyli na parę milisekund przed wypadkiem napinamy mięśnie i przez to powstaje sporo uszkodzeń.Po pijaku to zjawisko nie występuje :lol:

rsk1990 
Nowicjusz

Wysłany: Śro Maj 27, 2009 21:37   

W sumie to może i prawda też fikołki po pijaku miałem nieziemskie :grin: Nie wiem gdzie jeszcze tory od podstaw na nowe wymieniali ale jak między Zebrzydową a Czerną to jest na trasie Węgliniec-Wrocław spadłem w rów a teraz one są naprawdę nie przyjemne to noga tak rozwalona ale nie złamana :grin: na szczęście na trzeźwo to by się pewnie szpitalem skończyło :lol: Albo ostatnio Simsonem sąsiada w płot na zakręcie prawie 90stopni wleciałem też trochę krwi ale to co mnie interesowało to czy nic simsonkowi nie jest i czy nikt nie widział w tym Policja nigdy jeszcze tak szybko na motorek nie wsiadałem i spieprzałem z miejsca wypadku :lol: :cool:

aknatazs 
Nowicjusz
Komandos

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:47   

ze znajomymi pływaliśmy w jeziorze, a koleżanka siedziała na pomoście i lała nam bro wprost do ust ;D taka oszczędność czasu :P

Grazy 
Ekspert

Wysłany: Sob Maj 30, 2009 16:31   

Przypomniało mi się jeszcze coś. Kilka razy zdarzyło mi się pić w... kinie. Wtedy leciał film "Nim's Island" :razz: Pamiętam, w całym kinie siedziało może z 6 osób.

Shinoda 
Nowicjusz
Metallowiec

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 15:49   

ja piłem w szkole... rozlaliśmy czerwone wino do butelek po tymbarkach.... była tez opcja żeby przynieśc ziomale i etykietę zerwac ale nigdzie nie mogliśmy go znaleźc...

DzbanFan 
Zaawansowany
Leśnodzbanopijca

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 16:16   

Najfajniej się pije w takim przedziale dla rowerzystów (jest on dostępny w większości osobowych - przynajmniej na północnym wszchodzie Polski - i niemal zawsze jest pusty, są tam bodaj 4 miejsca siedzące wiec się jakąś mniejszą ekipą można rozwalić, a konduktor rzadko tam zaglada). Tylko daleko od pociągowego kibla, ale okna są więc z wydalaniem uryny nie ma problemu :lol: . Podobnie jak z przyjmowaniem alkoholowych płynów, które do owego wydalania zmuszają :mrgreen: Oczywiscie najlepiej pije sie tam Leśnego Dzbana, ale ostatnio podrózowałem z dużą gotówką, więc na Heinekena sobie pozwoliłem :roll: co u mnie jest wielką rzadkoscią...

A może to lepiej sie nadaje na nowy temat, bo np. u mnie picie w PKP to święta, długoletnia tradycja :?: I trochę off top bo to nie jest dziwna miejscówka.

aknatazs 
Nowicjusz
Komandos

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 21:10   

szary napisał/a:
Przypomniało mi się jeszcze coś. Kilka razy zdarzyło mi się pić w... kinie.

haha w kinie są największe przypały xD byliśmy na madagaskarze 2 i sala pełna dzieciów i trójka przypałowców z browarami xD jak wstawaliśmy, żeby do kibelka iść, to oczywiście o butelki potrącaliśmy hehe

Degustatorka 
Nowicjusz
Degustatorka

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 22:56   

Mnie też się zdarzyło obalić z koleżanką w kinie 2 winka, a dokładnie kadarki czerwone :mrgreen: To był film "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Nasze zainteresowanie filmem nie było zbyt duże z wiadomych powodów :grin:
Aha zdarzyło mi się kilka razy pić wódkę z koleżankami na targu :grin:
Np. pierwszy raz to było przed szkolną dyskoteką, przed którą koniecznie trzeba było coś chlapnąć... ale potem miałyśmy niezłe fazy :mrgreen:

DzbanFan 
Zaawansowany
Leśnodzbanopijca

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 14:19   

W kinie pije się o tyle dobrze, ze mozna skryć się za siedzenie. Ale najlepsze jest to że potem co by nie leciało to wydaje się że to komedia :roll: Niestety, czasem się wariuje i rzuca w widzów siedzących z przodu różnymi przedmiotami, ja np. kiedyś strzelałem z ryżu :roll: A potem nie było z czego obiadu ugotować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Skrętny Jonasz 
Ekspert
Procentus walker

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 16:20   

ja pamiętam jak kumpel w gimnazjum na seansie namiętnie wyborową czerpał z butelki cisowianki ;)

Bardock 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 16:41   

To jest właśnie myśl. ;) My jedziemy pojutrze na wycieczkę do Krakowa, więc trzeba będzie zabrać coś procentowego ze sobą. Planujemy wypić pół soku w kartonie i wlać tam jakiś trunek procentowy, bądź do litrowej butelki po Pepsi Blue - będzie można pić nawet w autobusie. :mrgreen:

Degustatorka 
Nowicjusz
Degustatorka

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 18:14   

No na wycieczkach szkolnych to zawsze są niezłe jazdy z %%%%%%%% :grin:
Ostatnio pamiętam jak byłam na wycieczce to już po paru km flaszkę się piło... :grin:
Wtedy to ostro było... świetna wycieczka :mrgreen:

Panter
Nowicjusz

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 01:13   

W konfesjonale model "kiosk" zamkniętym zewsząd i z włącznikiem w środku po którego wlączeniu zapalała się lampka nad "kioskiem" i wiadomo ze można się wyspowiadać niestety chętnych nie było - winko marki wino nazwa J-23 (pycha)

Abdullah 
Nowicjusz

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 23:00   

w piwnicy w szkole, na przerwie pomiędzy polskimi w klasie, na zbiórce harcerskiej i w wilu innych przedziwnych miejscach... :p
Ostatnio zmieniony przez Abdullah Wto Sie 09, 2011 10:24, w całości zmieniany 1 raz  

Amster
Nowicjusz

Wysłany: Czw Lip 09, 2009 17:08   

A ja najchetniej pije w parkach. Laweczka, piekny widok i glowa sie cieszy.

Odpowiedz do tematu