Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Parki w małych miastach
Autor Wiadomość
Bejb 
Ekspert

Wysłany: Wto Paź 06, 2009 13:12   
Parki w małych miastach

Bywa tam sporo meneli i bezdomnych. Jako, żem żul jest i żulę od przechodniów na winiacza (traktuję to jak pracę, bo nie podchodzę i proszę, a śpiewam przy tym i dostaję za to właśnie), to mi towarzystwo nie przeszkadza, a zawsze można usłyszeć ciekawą historię. :P Jestem bardzo zdrowo nastawionym do ludzi człekiem (chyba), więc nie mam z tymi ludźmi problemów.
W wielkich miastach jednak nie odważyłbym się na takie akcje - za dużo agresji wśród przechodniów i samej żulii.
Jeśli ktoś jest trochę wstawiony, nie wygląda bogato (co niekoniecznie musi oznaczać, że źle) - nie ma co się bać. :P "Urząd uczłowiecza mniej, niż gorzkie piwo w słonym barze" jak śpiewa Daukszewicz, i ma pełną rację.

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 06:00   

W parkach jednak należy uważać na zbyt ambitnych stróżów prawa co by nie skończyło się mandacikiem - z tego właśnie względu dla parki odpadają.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Bejb 
Ekspert

Wysłany: Pon Paź 26, 2009 09:16   

Zaiste powiadam ci, iż masz rację niestety!

sosz 
Zaawansowany
Pije i żyje

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 13:06   

Rozwiązaniem waszych problemów ze stróżami prawa jest opanowanie szybkiego i dyskretnego chowania bądź wyrzucania napoju %. ja osobiście obcykałem chowanie pod kurtką szybkie i dyskretne.

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 09:59   

Ostatnio miałem przygodę z parkiem i policja. Wychodzę ze sklepu patrze radiowóz stoi na rogu po chwili pojechał wiec poszedłem do parku. Od znajomych wiem ze często lubią się tam kręcić wiec siadłem sobie z piwem ale trzymałem je obok siebie w plecaku. Po 15 min słyszę że jedzie samochód wiec wkładam je do plecaka i zasuwam go ,odwracam się a tu ten sam radiowóz zrobili sobie rundkę wokół mojej ławki patrząc na mnie i pojechali z powrotem. :grin:
Ostatnio zmieniony przez celtyk87 Sob Lis 28, 2009 20:58, w całości zmieniany 1 raz  

sosz 
Zaawansowany
Pije i żyje

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 11:38   

Niema co się dziwić, za siedzenie na ławce niema paragrafu. :)

ziben7 
Nowicjusz

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 15:36   

Ale za usiłowanie picia niestety już jest paragraf :evil: więc trzeba się mieć na baczności i bunkrować się gdzieś gdzie ludzie nie chodzą by mieć pewność że nikt nie będzie nam zakłócał spożywania trunków. :grin:

celtyk87 
Specjalista

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 21:00   

ziben7 napisał/a:
za usiłowanie picia niestety już jest paragraf

Tak to jest wykroczenie godne kary śmierci, co za poj***** przepisy, co za banda zdewociałych abstynentów to wymyśliła.

sosz 
Zaawansowany
Pije i żyje

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 19:14   

2 tygodnie temu właśnie dostałem mandacik za usiłowanie na szczęście najniższy bo 20zł.
Ale w parku po prostu trzeba siedzieć z czujnym okiem a w ostateczności mieć dobra gadane i z kulturą bo dopóki eis nie rzucasz masz szanse na pouczenie lub przynajmniej na najniższy mandat.

zbożowy
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 00:09   

Usiłowanie to paranoja, niektórzy policjancji to potrafią mandat taki wlepić bo ma się winko z zerwaną akcyzą (zamknięte) w plecaku

sosz 
Zaawansowany
Pije i żyje

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 08:11   

E chyba przesadzasz, alkohol otwarty ma być niewidoczny, słyszałem że sprawę załatwia owinięcie wina w papier, ale nie sprawdzałem czy to prawda zawsze wole wyrzucić lub schować. A jakim cudem wyczaili ze masz wino w plecaku?

ziben7 
Nowicjusz

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 00:33   

sosz napisał/a:
Ale w parku po prostu trzeba siedzieć z czujnym okiem

Hehe po obaleniu wina raczej Twoje oko już nie będzie takie czujne i przy obalaniu następnego możesz nie dostrzec zagrożenia

zbożowy
Zaawansowany

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 09:42   

Owinięcie w papier nic nie daje. Jak pijesz piwo z butelki po nestea to to jest wykroczeniem a soczek z butelki po piwie wykroczeniem nie jest.

Plecaki to policja często trzepie a i zwykle nie warto z nimi rozmawiać tylko się pokazuje co jest w środku.

sosz 
Zaawansowany
Pije i żyje

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 18:47   

Nie miałem namyśli kłócić się z nimi tylko spokojnie rozmawiać i jak chcą żeby pokazać to już lepiej pokazać. A z tym papierem to pisałem ze nie jestem pewny tylko tak słyszałem.

[ Dodano: Wto Gru 01, 2009 18:51 ]
Oko niestety słabnie z kolejnymi winami, ale przeciwnik nie chowa się po krzakach tylko normalnie drogą idzie więc zawsze go dostrzeżesz, a i tak nie masz nic więcej do roboty niż siedzieć, pić i patrzeć kto idzie.

Sztevi 
Zaawansowany

Wysłany: Czw Gru 03, 2009 10:07   

ale ta adrenalina jest bezcenna :mrgreen:

Odpowiedz do tematu