Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Plac Zabaw
Autor Wiadomość
Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 14:49   
Plac Zabaw

Otóż jak sama nazwa wskazuje jest to osiedlowy plac zabaw! :mrgreen: Dzieją sie tam przeróżne rzeczy, ale w szczególności imprezy alkoholowe, choć nie zawsze winne że tak powiem! :razz: Ostatnio zmodernizowali nam plac zabaw, bo stary był już bardzo zniszczony przez miejscowych kiboli, więc można sobie siąść na nowiutkich ławeczkach, a nawet pod daszkiem! :cool: Ale miejscówka raczej wymusza późne godziny do picia ale mnie to nawet pasi! :twisted:

makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 16:07   

Hasiu napisał/a:
osiedlowy plac zabaw! :mrgreen:
No cóż, ja z placami zabaw mam niezbyt przyjemne doświadczenie. :P Wolę już tam sobie nie popijać, bo panowie policjanci często sobie spacerują...
Ja i von Bentschen doskonale o tym wiemy. ^^

Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 16:24   

No... Z tym sie też musze zgodzić! :razz: Tylko że u nas jest zrobiony na tyle fajnie, że wszystko widać jak ktoś jedzie, idzie... :razz: I jest dużo miejscówek żeby sie zczaić.. :mrgreen: Ale mimo wszystko... U nas policja w to miejsce na szczęście rzadko zagląda! :wink:

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 19:44   

Hasiu napisał/a:
Dzieją sie tam przeróżne rzeczy, ale w szczególności imprezy alkoholowe, choć nie zawsze winne że tak powiem!

Jezeli mam byc szczery to strasznie nie lubie mlodziezy pijacej na placach zabaw (nic osobistego Hasiu oczywiscie), strasznie mnie irytuje jak podpita mlodziez drze swoje japy i niszczy mienie osiedlowe, ktore ma sluzyc najmlodszym i ich rodzicom.
Na ogol jest ze place zabaw usytuowane sa pomiedzy blokami i halasy dochodzace stamtad potrafia byc strasznie uciazliwe, szczegolnie po 22.

Wole ustronniejsze miejsca.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 19:59   

No wiesz holee.. Ja musze powiedzieć że ja i moja ekipka osiedlowa należymy do tej bardziej kulturalnej młodzieży, bo siedzimy cicho i nic nie niszczymy.. Nie raz sie zdarzało że to właśnie my przeganialiśmy młode pokolenie dresów którzy klnęli w niebogłosy i dewastowali... m.in dla tego mamy nowe atrakcje na placu zabaw! No i zawsze zostawiamy po sobie pożądek! :wink: Także uważam że my nie mamy sobie nic do zarzucenia! :wink: No i poza tym jak najbardziej spożywamy też w bardziej ustronnych miejscach! :mrgreen: Pozdrowionka dla narodu polskiego! :grin:

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 20:05   

Hasiu napisał/a:
Ja musze powiedzieć że ja i moja ekipka osiedlowa należymy do tej bardziej kulturalnej młodzieży, bo siedzimy cicho i nic nie niszczymy..

O i to mi sie podoba ;) Nie popieramy wandalizmu. Ciesze sie ze kolejny aktywny user na forum na swoj rozum i potrafi z niego korzystac.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 20:07   

Hehe! :mrgreen: No wiadomo! Wyszaleć sie można na koncertach i imprezkach, ale na osiedlu to nie bardzo... :razz: Za dużo znajomych twarzy.. :razz: Tym bardziej takie małe osiedle.. :razz: Wszyscy sie znają :shock:

Wojtas 
Specjalista

Wysłany: Pon Lip 16, 2007 20:03   

To musi być przypałowe. Picie na placu zabaw na środku osiedla.

Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Pon Lip 16, 2007 20:07   

Eee.. Wcale nie takie przypałowe.. Wystarczy siedzieć cicho, nie drzeć ryja i niczego nie niszczyć... Zresztą... Ludzie już nas tam chyba znają i nawet jeśli wiedzą że my tam jesteśmy to nam nic nie gadają, bo my zawsze utrzymujemy spokój i porządek.. Raz sie kumpel darł (nowy!) to wyszła babka na balkon i powiedziała, że jak chcemy tu siedzieć to przynajmniej cicho, albo go więcej już ze sobą nie bierzmy, czyli ludzie nas akceptują! :wink:

makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 09:35   

Hasiu napisał/a:
Tym bardziej takie małe osiedle.. :razz: Wszyscy sie znają :shock:
Minus małych miasteczek. :P
Idziesz z popijawki "lekko" wstawiony i już wszyscy wiedzą.

Hasiu napisał/a:
czyli ludzie nas akceptują! :wink:
To najważniejsze. Tylko jak komuś odbije i wezwie panów policjantów to nie będzie wesoło. Uwierz mi, ja miałam takich posranych sąsiadów.

Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 11:36   

wierze wierze... ale... nas jeszcze nikt nie pogonił (oprócz tego incydentu z "nowym" kolegą)... myślę, że niektórzy to nawet są nam wdzięczni za przeganianie małych zasrań*** co niszczą, łamią i piszą po atrakcjach placu zabaw :!: :wink:

Yeod 
Nowicjusz
Pijany rowerzysta

Wysłany: Nie Lip 22, 2007 12:24   

makowa_panienka napisał/a:
Hasiu napisał/a:
Tym bardziej takie małe osiedle.. :razz: Wszyscy sie znają :shock:
Minus małych miasteczek. :P
Idziesz z popijawki "lekko" wstawiony i już wszyscy wiedzą.

Ludzie, zwłaszcza niektórzy, jak tzw rodzina Konfidentów mająca swoją bazę nasłuchową niedaleko kochają wiedzieć. Więc bądź tak dobry i dostarczaj im informacji, przechodź przez całe miasto chwiejnym krokiem, niech sobie ludzie gadają, to ich najlepsza rozrywka...
To już były góry. Roztaczały się przed nim nagie zbocza i przepastrne otchłanie. Miał wrażenie, że w tym rozległym pustkowiu kryje się głęboka prawda o naszej planecie. Naga, jaskrawa, nieskazitelna, która zawsze opierała się woli człowieka

Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Pon Lip 23, 2007 11:49   

Ja nie chodzę pijany po mieście.. Przynajmniej nie przed 23, a wtedy jest już i ciemno i pusto na mieście.. Ale z drugiej strony Yeod, masz rację! Niestety zdarzają się tacy ludzie! Pozdrawiam!

nikotynowa 
Nowicjusz
Pani Komandosowa

Wysłany: Nie Mar 16, 2008 18:15   

makowa_panienka napisał/a:
To najważniejsze. Tylko jak komuś odbije i wezwie panów policjantów to nie będzie wesoło. Uwierz mi, ja miałam takich posranych sąsiadów.

ja na szczęście jeszcze nie miałam takiej sytuacji a nie raz już sie chodziło po osiedlu z butelką :P

Odpowiedz do tematu