Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Raczej taka zwykła miejscóweczka
Autor Wiadomość
konfliktowy joe 
Zaawansowany
homo chlorensis

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 12:39   

Jakoś tak mam ze niezaleznie od poru roku wole spożywać moje ulubione trunki na świerzym powietrzu Nawet jeśli w zasiegu reki jest jakaś zadaszona miejscóweczka Wychowałem się tuż przy wojskowym polgonie i na tamtejszych bunkrach i fortach zaczynałem swoją niekrótką juz kariere jabolfana Potem przyszedł czas na toruński nadwiślański bulwar(miejsce już kultowe- szerzej znane dzieki ptasiej grypie i łabędzią) oraz trybunki za II LO Kiedy zrobiłem się stary i przestało mnie juz bawić ciągłe ukrywanie się przed policją której namnożyło sie na bulwarze- zmieniłem wraz z rozpoczeciem studiów miejscówke, na chyba specjalnie zaprojektowane dla winopijców, malowniczo położone w lesie za akademikami boisko akademickie(och jakże piękne są tam zachody słońca!!!), wtajemniczonym znane jako "Koloseum" i obecnie najczęściej tam urządzamy sobie wraz z resztą senatorów igrzyska...

...a tak wogóle to nie ma jak tanie winko spożyte gdzieś na polanie po całodzienej wędrówce po górach...

ps ave senatores

w0yteq 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Sty 21, 2007 20:35   

Ja teraz pijam pod wiaduktem ze względu na opady :) Hehe jak sie dziwnie ludzie patrzą z pociągu jak widzą dwóch młodych ludzi z polewających sobie nawzajem tanie winko.

lorien 
Specjalista
the rainmaker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 09:42   

Ja pije tam gdzie nie ma policji...bo sie cholerstwa namnożyło :???:

Moris 
Zagłębie Komandosów

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 10:13   

Mnie przetrzepali w ten weekend :???:
ale byłem lekko wstawiony, humor mi dopisywał, zagadało się i nic nie zrobili mimo piwek w łapi :D

sloonce86 
Ekspert

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 19:07   

A ja zmieniłem miejscówke juz dawno bo na sowisia mi jakies bloki postawili... teraz na topie jest elegancka ŁAWECZKA w cieniu drzewek i ogolnie gołebie se latają i fajnie jest :D

w0yteq 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Sty 29, 2007 15:49   

sloonce86 napisał/a:
teraz na topie jest elegancka ŁAWECZKA w cieniu drzewek i ogolnie gołebie se latają i fajnie jest :D

Na wiosne jest fajnie na takiej miejscówce. Bo teraz drzewa zbytniego cienia nie dają bez liści :wink: A na wiosne wszystko takie zielone i wogóle aż chce sie żyć, znaczy pić :roll:

hook 
Zaawansowany

Wysłany: Śro Cze 25, 2008 18:57   

Lato idzie, trzeba będzie wyleźć z domu nad rzekę;)
Aktualnie piwkuje w domu, dziś Leszka do meczyku wypije, skromnie, bo jedno, ale zawsze :mrgreen: Jakoś się tak dziwie porobiło, że pijam w domu.. tylko i wyłącznie :evil:

Grazy 
Ekspert

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 15:50   

w domu to tak.... niezbyt ciekawie, lepiej w plenerze, las, świerze powietrze (choć z tym to różnie bywa:/)

Hasiu 
Specjalista
Filozof Naczelny

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 15:40   

Każdy komu winko nie wypaliło szarych komórek odpowiedzialnych za pamięć może jeszcze pamięta, że moją miejscówką był plac zabaw osiedlowy na którym to kulturalnie siedzieliśmy.. Niestety jest to przeszłość, bo policjanci się zmienili i robią patrole nawet za moim blokiem (a mój blok jest ostatni na osiedlu i droga która tam jest, jest po prostu drogą przeciwpożarową i nic tam tak na prawdę nie ma), nie mówiąc już o placyku zabaw.. A że nie chcemy się narażać policji, a wypić coś trzeba to przenieśliśmy się na mostek nad rzeczką (dla mnie to nawet taki nieśmierdzący ściek no ale cóż).. Teraz tam sobie pijemy jest fajnie, ale jednak brakuje nam placyku zabaw..

rsk1990 
Nowicjusz

Wysłany: Pią Lip 24, 2009 12:38   

Jak ktoś kiedyś jechał pociągiem w stronę Zgorzelca i w Zebrzydowej na stacji zobaczył 3 teraz już 2 młodych jabol/kozackie fanów to jeden to ja :grin: Teraz to przeważnie w chacie sobie mniejsze ilości pije wq te wakacje jak dla mnie do bani są nie to co kiedyś od kiedy jestem pełnoletni picie mnie już tak nie kręci jak kiedyś. Czasami walnę jakieś winko z wujkiem Heniem w lesie i to na razie moja rozrywka.

Odpowiedz do tematu