Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Skinheadzi a komunizm ;) Kłótnia
Autor Wiadomość
Aminofluorek 
Nowicjusz

Wysłany: Wto Lut 19, 2008 20:20   
Skinheadzi a komunizm ;) Kłótnia

celtyk87 spokojnie chłopie!
nie ma sensu podnosić sobie ciśnienia z powodu takich lewackich agitatorów jak Telemah. Z pewnością należy do jakiejś komunistycznej organizacji typu"nigdy więcej" czy sld.
Do celtyk87 działasz w ruchu NR? Słuchasz Polskiego RACu? Pozdrawiam

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 21:02   

Posty obrazajace innych usunalem, wszelkie objawy jakiejkolwiek agresji wobec innych uzytkownikow forum sa karane ostrzezeniami.

Pewnie ostrzezenie nie przemowi Panom do rozadku, ale trudno. Jak sie nie umiecie zachowac po ludzku to lepiej sie rzadziej wypowiadajcie.

Chcemy aby na forum panowala luzna kolezenska atmosfera, a Wy zrobiliscie tutaj chlew.
Tematu nie zamykam bo wiem, ze na forum jest sporo osob, ktore lubia dyskutowac na temat muzyki i nie chce im tego utrudniac.

Pozdrawiam

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Telemah 
Nowicjusz
R.A.A.F

Ostrzeżeń:
 2/5/8
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 21:49   

Aminofluorek napisał/a:
celtyk87 spokojnie chłopie!
nie ma sensu podnosić sobie ciśnienia z powodu takich lewackich agitatorów jak Telemah. Z pewnością należy do jakiejś komunistycznej organizacji typu"nigdy więcej" czy sld.
Do celtyk87 działasz w ruchu NR? Słuchasz Polskiego RACu? Pozdrawiam

Boże co się z tym naszym biednym krajem robi coraz więcej faszystowskich wytupów spod krzaka . Aminofluorek - nie masz czym się chwalić że działasz w pseudo-patriotycznym faszyzującym ruchu ani tymbardziej że słuchasz typowo faszystowskiej muzyki !
A do SLD sam może należysz, a komunistą sam może jesteś. Jestem anarchistą *** ! nie komunistą mam gdzieś SLD - którego wszak już dawno nie ma , nie obchodzi mnie żadna strona ani prawa ani lewa i nie obchodzi mnie nigdy więcej z "*** biedroniem" na czele , ale niektórzy są widać zbyt głupi żeby to pojąć.

Tak apropos to nie wiedziałem że tacy czyści aryjczycy jak WY piją tanie wina - wszak to taki zwyczaj co go "brudasy" uskuteczniają ,

Ps. Biedna młodzieży co wam się w głowach porobiło , faszyzm i nacjonalizm to głupota jakich mało , pamietaj że jeśli dzielisz ludzi na lewo i prawo , na brudasów i nie brudasów, itd.. to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie próbował do któregoś wora wrzucić również Ciebie takie szufladkowanie ludzi potęguje tylko nienawiść , nacjonalizm znów to idiotyzm który daje prawo jednemu narodowi uważać się lepszym od innego tylko dlatego że jest tymże właśnie narodem ....trochę to bez sensu :grin:

"Mój sztandar jest CZARNY ! NIE CZERWONY ! "

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 22:50   

Rozmawiamy, ale nie obrazamy kolego.

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

Aminofluorek 
Nowicjusz

Wysłany: Śro Lut 20, 2008 15:03   

Cytat:
Aminofluorek - nie masz czym się chwalić że działasz w pseudo-patriotycznym faszyzującym ruchu

Działalność w Polskim ruchu narodowym(jestem tylko sympatykiem)chroniącym interesy Polski i Polaków jest powodem do dumy.
Cytat:
ani tymbardziej że słuchasz typowo faszystowskiej muzyki !

Z całej Polskiej sceny RAC tylko piosenki Honoru zawierały takowe treści i to nieliczne. Polecam ci mój inny post
Cytat:
Bardzo przykre jest panujący w naszym niedoinformowanym społeczeństwie stereotyp całej polskiej sceny RAC jak typowo nazistowskich, co jest EWIDENTNYM kłamstwem, rozpowszechnianym przez środowiska postkomunistyczne i liberalne.

Jako, że posiadam dyskografię Honoru mogę śmiało mówić o całości twórczości tego zespołu. Z przykrością muszę stwierdzić, że nagrali kilkanaście piosenek, które dla każdego Polaka są nie do zaakceptowania(gloryfikacja nazistów i nazizmu, kult rasy aryjskiej(ewentualnie pogaństwo-wedle uznania)), lecz zdecydowana większość piosenek zawiera treści antykomunistyczne i antyliberalne. Przesłaniem piosenek jest konieczność budowania silnej i narodowej Polski.

W piosenkach innych Polskich zespołów RAC treści faszystowskich NIE MA!
Jeśli takie znajdziesz podaj tytuł i autora

Cytat:
A do SLD sam może należysz, a komunistą sam może jesteś.

Polscy narodowcy i komuniści? Bez komentarza, każdy myślący człowiek wie, że to jak ogień i woda.

Cytat:
Jestem anarchistą *** ! nie komunistą mam gdzieś SLD - którego wszak już dawno nie ma , nie obchodzi mnie żadna strona ani prawa ani lewa i nie obchodzi mnie nigdy więcej z "*** biedroniem" na czele , ale niektórzy są widać zbyt głupi żeby to pojąć.

To trochę dziwne, zdecydowana większość anarchistów trzyma z lewackimi organizacjami, wspiera coroczne spędy pederastów w stolicy, uczestniczy w przeróżnych manifestacjach promujących komunizm, feminizm i dewiacje. Niby apolityczny? W innym poście(http://www.forum.winka.net/topics18/nazizm-vt569,15.htm) napisałeś
Cytat:
tworzymy po to organizacje takie jak ANTIFA czy Radykalna Akcja Antyfaszystowska .....

Kłamstwo? Dla taki ja ty to norma.
Wystarczy spojrzeć na twój podpis
R.A.A.F-Radykalna Akcja Anty Faszystowska
Cytat:
Logo organizacji nawiązuje do do logo Frakcji Czerwonej Armii - lewicowej grupy terrorystycznej.
Bez komentarza
Czyli jesteś zwykłym lewakiem działającym w komunistycznych organizacjach.

Cytat:
Tak apropos to nie wiedziałem że tacy czyści aryjczycy jak WY piją tanie wina - wszak to taki zwyczaj co go "brudasy" uskuteczniają ,

Powtórzę każdy patriota odcina się od kultu rasy aryjskiej. W piciu Polskich win nie ma nic złego, zamiast wspierać niemiecki browar, lepiej Polską rozlewnie win
Co innego gdy wino jest sposobem na życie ja to bywa waszym przypadku.

Cytat:
Ps. Biedna młodzieży co wam się w głowach porobiło , faszyzm i nacjonalizm to głupota jakich mało , pamietaj że jeśli dzielisz ludzi na lewo i prawo , na brudasów i nie brudasów, itd.. to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie próbował do któregoś wora wrzucić również Ciebie takie szufladkowanie ludzi potęguje tylko nienawiść , nacjonalizm znów to idiotyzm który daje prawo jednemu narodowi uważać się lepszym od innego tylko dlatego że jest tymże właśnie narodem

Nacjonalizm to jedyna droga dla tego tonącego kraju. Nich każdy żyje we własnym kraju to będzie spokój.

Cytat:

I tak, wszycy wiedzą, że służysz po czerwonymi sztandarami ruski agencie.

Telemah 
Nowicjusz
R.A.A.F

Ostrzeżeń:
 2/5/8
Wysłany: Śro Lut 20, 2008 17:52   

Aminofluorek napisał/a:
Cytat:
Aminofluorek - nie masz czym się chwalić że działasz w pseudo-patriotycznym faszyzującym ruchu

Działalność w Polskim ruchu narodowym(jestem tylko sympatykiem)chroniącym interesy Polski i Polaków jest powodem do dumy.
Cytat:
ani tymbardziej że słuchasz typowo faszystowskiej muzyki !

Z całej Polskiej sceny RAC tylko piosenki Honoru zawierały takowe treści i to nieliczne. Polecam ci mój inny post
Cytat:
Bardzo przykre jest panujący w naszym niedoinformowanym społeczeństwie stereotyp całej polskiej sceny RAC jak typowo nazistowskich, co jest EWIDENTNYM kłamstwem, rozpowszechnianym przez środowiska postkomunistyczne i liberalne.

Jako, że posiadam dyskografię Honoru mogę śmiało mówić o całości twórczości tego zespołu. Z przykrością muszę stwierdzić, że nagrali kilkanaście piosenek, które dla każdego Polaka są nie do zaakceptowania(gloryfikacja nazistów i nazizmu, kult rasy aryjskiej(ewentualnie pogaństwo-wedle uznania)), lecz zdecydowana większość piosenek zawiera treści antykomunistyczne i antyliberalne. Przesłaniem piosenek jest konieczność budowania silnej i narodowej Polski.

W piosenkach innych Polskich zespołów RAC treści faszystowskich NIE MA!
Jeśli takie znajdziesz podaj tytuł i autora

Cytat:
A do SLD sam może należysz, a komunistą sam może jesteś.

Polscy narodowcy i komuniści? Bez komentarza, każdy myślący człowiek wie, że to jak ogień i woda.

Cytat:
Jestem anarchistą *** ! nie komunistą mam gdzieś SLD - którego wszak już dawno nie ma , nie obchodzi mnie żadna strona ani prawa ani lewa i nie obchodzi mnie nigdy więcej z "*** biedroniem" na czele , ale niektórzy są widać zbyt głupi żeby to pojąć.

To trochę dziwne, zdecydowana większość anarchistów trzyma z lewackimi organizacjami, wspiera coroczne spędy pederastów w stolicy, uczestniczy w przeróżnych manifestacjach promujących komunizm, feminizm i dewiacje. Niby apolityczny? W innym poście(http://www.forum.winka.net/topics18/nazizm-vt569,15.htm) napisałeś
Cytat:
tworzymy po to organizacje takie jak ANTIFA czy Radykalna Akcja Antyfaszystowska .....

Kłamstwo? Dla taki ja ty to norma.
Wystarczy spojrzeć na twój podpis
R.A.A.F-Radykalna Akcja Anty Faszystowska
Cytat:
Logo organizacji nawiązuje do do logo Frakcji Czerwonej Armii - lewicowej grupy terrorystycznej.
Bez komentarza
Czyli jesteś zwykłym lewakiem działającym w komunistycznych organizacjach.

Cytat:

Powtórzę każdy patriota odcina się od kultu rasy aryjskiej. W piciu Polskich win nie ma nic złego, zamiast wspierać niemiecki browar, lepiej Polską rozlewnie win
Co innego gdy wino jest sposobem na życie ja to bywa waszym przypadku.

Cytat:
Ps. Biedna młodzieży co wam się w głowach porobiło , faszyzm i nacjonalizm to głupota jakich mało , pamietaj że jeśli dzielisz ludzi na lewo i prawo , na brudasów i nie brudasów, itd.. to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie próbował do któregoś wora wrzucić również Ciebie takie szufladkowanie ludzi potęguje tylko nienawiść , nacjonalizm znów to idiotyzm który daje prawo jednemu narodowi uważać się lepszym od innego tylko dlatego że jest tymże właśnie narodem

Nacjonalizm to jedyna droga dla tego tonącego kraju. Nich każdy żyje we własnym kraju to będzie spokój.

Cytat:

I tak, wszycy wiedzą, że służysz po czerwonymi sztandarami ruski agencie.

Stary masz jakieś fiksacje psychiczne !

Nie wciskaj mi kitu że RAC to nie jest faszystowska muzyka , tam jest multum tekstów
które aż śmierdzą faszyzmem .

RAAF jest inicjatywą społeczną RAAF nie ma żadnego loga , i nie ma nic wspólnego
z RAF - czyli "rote army fraction" RAF to może być też Royal Air Force - wg Ciebie brytyjskie lotnictwo to zakonspirowani komuniści ??

Antifa to także inicjatywa społeczna która nie ma nic wspólnego z jakimiś "nigdy więcej" czy innymi tego typu rzeczami.

Anarchizm ma wiele swoich odmian , jedyną jego frakcją która ma coś wspólnego z "lewakami" jest anarchokomunizm a anarchokomunistów jest mało - poza tym większość anarchokomunistów kryje się w szeregach RASH czyli Red & Anarchist skinheads - czyli w lewicowym odłamie subkultury SKINHEADS. Inne rodzaje anarchizmu nie mają z lewicą nic wspólnego.Na demonstracjach w których uczestniczą "homo" są ci którzy chcą tam być
nie mam wpływu na to kto tam chodzi , i g_wno mnie to obchodzi ! Ja nie chodzę na takie manify i nigdy nie stawałem w obronie pedałków - jeśli inni chcą ich sprawa ! Nacjonalizm nie ma nic wspólnego z patriotyzmem . Nasłuchałeś się od kogoś jakiś bredni i coś tam klepiesz zachłyśnięty swoją własną wizją świata - to bardzo niezdrowe ze wszędzie widzisz komunistów, to pierwszy etap choroby , pozniej do komunistów dołączą żydzi , masony.Ale nie martw się teraz nawet najcięższe choroby psychiczne można leczyć są skuteczne leki może któryś pomoże i tobie.

Ps.A agentem rosyjskim to jest Twój stary - na interii ostatnio o nim pisali :mrgreen:
I idź do lekarza okulisty masz daltonizm czerwony i czarny to dwa różne kolory jeśli szukasz kogoś kto wielbi czegefujarę , jara się bolszewicką rosją itd.. to odbijaj daleko ode mnie bo pomyliłeś adresy

PS. dlaczego aminofluorek nie dostał ostrzeżenia ?? on też mnie obraża !! chyba że zaczeło być tutaj tolerowane naziolstwo - jeśli tak to ja wysiadam z takiego forum

Aminofluorek 
Nowicjusz

Wysłany: Śro Lut 20, 2008 19:37   

Telemah napisał/a:

Nie wciskaj mi kitu że RAC to nie jest faszystowska muzyka , tam jest multum tekstów
które aż śmierdzą faszyzmem .

Podaj przykład, oczywiście poza Honorem(tę sprawę już omówiliśmy)
Od razu widać, że na muzyce RAC znasz się jak za przeproszeniem świnia na gwiazdach
Telemah napisał/a:

RAAF jest inicjatywą społeczną RAAF nie ma żadnego loga ,

http://pl.wikipedia.org/w...ty_Faszystowska
Jest logo
Telemah napisał/a:
i nie ma nic wspólnego
z RAF - czyli "rote army fraction"

Jasne.. św Mikołaj tez istnieje? Mógłbyś dzieciom opowiadać bajki w przedszkolu.

Telemah napisał/a:

Antifa to także inicjatywa społeczna która nie ma nic wspólnego z jakimiś "nigdy więcej" czy innymi tego typu rzeczami.

I "ochraniają" lewackie wiece, spędy i parady
Telemah napisał/a:

Anarchizm ma wiele swoich odmian , jedyną jego frakcją która ma coś wspólnego z "lewakami" jest anarchokomunizm a anarchokomunistów jest mało - poza tym większość anarchokomunistów kryje się w szeregach RASH czyli Red & Anarchist skinheads - czyli w lewicowym odłamie subkultury SKINHEADS.

Nie ma czegoś takiego jak "red skin" są tylko ludzie, którym się w głowie poprzewracało.
Na każdym lewackim spędzie jest pełno anarchistów, każde dziecko o tym wie. Znając waszą liczebność to przychodzicie w komplecie i jeszcze każdy zabiera 2 ojców.

Telemah napisał/a:
Inne rodzaje anarchizmu nie mają z lewicą nic wspólnego.Na demonstracjach w których uczestniczą "homo" są ci którzy chcą tam być
nie mam wpływu na to kto tam chodzi , i g_wno mnie to obchodzi ! Ja nie chodzę na takie manify i nigdy nie stawałem w obronie pedałków - jeśli inni chcą ich sprawa !

Nie wciskaj kitu, napewno z kumplami lewaczkami całą zgrają idziecie w pierwszym szeregu machając tęczowymi flagami.

Telemah napisał/a:
Nacjonalizm nie ma nic wspólnego z patriotyzmem

Nacjonalizm to doskonalsza forma patriotyzmu, jest to dbanie o interesy kraju, dbanie by był silny i bezpieczny. Po za tym ty i tak tego nie zrozumiesz. Już dawno porzuciłeś ojczyznę dla czerwonych idei.

Telemah napisał/a:

jeśli tak to ja wysiadam z takiego forum

Nikt cie tu nie trzyma

Telemah 
Nowicjusz
R.A.A.F

Ostrzeżeń:
 2/5/8
Wysłany: Śro Lut 20, 2008 21:56   

A oto i logo tej lewicowej bojówki , również wikipedia - która to dla Ciebie jak widzę jest mega wiarygodnym źródłem

http://pl.wikipedia.org/w...Czerwonej_Armii

A to jest jak sam mówiłeś logo RAAFU czyli radykalnej akcji antyfaszystowskiej

http://pl.wikipedia.org/w...ty_Faszystowska

To logo raafu to nie wiem skąd im się tam wzięło ale tak czy owak nie widzę między nimi żandego podobieństwa .Albo naprawdę masz coś ze wzrokiem albo sam nie wiem ....wskaż mi choć jedno podobieństwo :lol: :grin: nie ośmieszaj się

Teraz najlepsze:

Nie ma czegoś takiego jak "red skin" są tylko ludzie, którym się w głowie poprzewracało.
Na każdym lewackim spędzie jest pełno anarchistów, każde dziecko o tym wie. Znając waszą liczebność to przychodzicie w komplecie i jeszcze każdy zabiera 2 ojców.

Pewnie że nie ma ! Bo skinheadzi zawsze byli APOLITYCZNI więc nie ma zarówno skinów
lewicowych ani skinów nacjonalistów czy też skinów narodowców ! To co skacze na koncertach różnych tam "Honorów" "Konkwist" oraz "szwadronów 97" itd.. itd... to nie są skini tylko marni przebierańcy których istnienie jest tak samo irracjonalne jak "red skinów"
Oprócz tego subkultura skinhedas wywdodzi się w prostej lini od Rudeboys czyli od
jamajskich chuliganów - którzy chyba raczej zbytnio aryjscy nie byli :mrgreen:
I nie pisz że to bzdura bo to szczera prawda , zresztą Twoja ukochana wikipedia to potwierdzi

Myślę że sam wiem na jakie manify chadzam , to co robią inni gowno mnie interesuje.
Przestań pierniczyć o moich czerwonych ideałach których nie ma ! Poza tym anarchizm to nie komunizm zrozum to wreszcie bo ciskasz się jak gówno w przeręblu.Ile ty masz lat człowieczku ?? albo jesteś głupi albo głupiego udajesz ! I zredukuj siarkofruty bo Ci nie służą najwidoczniej. Jeszcze raz Ci powtarzam *** NIE JESTEM KOMUNISTĄ !

Tak apropos to nie wiem czy wiesz , ale anarchiści działali w tzw. podziemiu wraz z działaczami solidarności ! razem z nimi się narażali i dostawali w***l od milicji ,
przykładem człowieka który nie raz dostał milicyjną pałą za anty-komunistyczne działania w postaci plakatów czy ulotek jest niejaki SKODA z włochatego ! Niestety niejaki Wałęsa dał później d_py i poszedł na pewne ugody z komuchami. Także widzisz jak mało wiesz sam sobie zaprzeczasz w wielu miejscach, najpierw się doucz a dopiero później szczekaj !

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 11:22   

Aminofluorek napisał/a:
Nie wciskaj kitu, napewno z kumplami lewaczkami całą zgrają idziecie w pierwszym szeregu machając tęczowymi flagami.

Ciut za ostro moim zdaniem.
Aminofluorek napisał/a:
Nacjonalizm to doskonalsza forma patriotyzmu, jest to dbanie o interesy kraju, dbanie by był silny i bezpieczny.

Czy doskonalsza to już zależy od osobistych przekonań. Telemah, pomyśl o tym w ten sposób: nacjonalizm głosi przekładanie interesu własnego narodu nad inne nawet ich kosztem. Ale o czyj interes powinniśmy walczyć, jak nie o swój własny? Dlatego też nie pisz mi tu, że nacjonalizm nie jest gałęzią patriotyzmu!
Telemah napisał/a:
o nie są skini tylko marni przebierańcy których istnienie jest tak samo irracjonalne jak "red skinów"

Teraz to się wplatałeś. Kultura skinheadów jest wielowarstwowa i często rożne odłamy mogą stanowić nawet ludzie o kompletnie przeciwstawnych poglądach.

To tyle jeśli chodzi o moderację.
Co ja mogę powiedzieć od siebie... Jeśli jesteś takim anarchistą to może powinieneś przestać korzystać ze wszelkich dobrodziejstw systemu politycznego? Nie korzystaj z oświaty, zasiłków, służby zdrowia itd. Są przecież częścią znienawidzonego przez Ciebie systemu! Wybacz, ale delikatnie mówiąc wg mnie nie ma bardziej szkodliwego a także bezsensownego światopoglądu niż anarchizm. Ale to moje zdanie tylko. Naturalnie zachęcam do dalszej DYSKUSJI, a nie KŁÓTNI.

Aminofluorek 
Nowicjusz

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 14:58   

pusto
Ostatnio zmieniony przez Aminofluorek Pon Gru 27, 2010 21:57, w całości zmieniany 1 raz  

zUe dazy 
Nowicjusz

Wysłany: Pon Lut 25, 2008 14:23   

Tak czytam tą dyskusję i z całym szacunkiem obie strony bredzą:/, poziom rozmowy przypominający krzywą lotu kamikadze i ciągłe infantylne zaczepki i wyzwiska, robią z tematu piaskownicę;/. Sam nie jestem anarchistą (system ten koniec końców jest niemożliwy;). Wystarczy przeczytać Szewców, Folwark zwierzęcy, czy też Nie-boską komedię by to zrozumieć. Anarchia to stan który jest chwilowym przejściowym chaosem i prowadzi do kolejnego systemu;). Do nacjonalizmu też mi daleko (ogólnie polak nacjonalista wyklucza polaka nazistę, bo nazizm był w Rzeszy i raczej przekładał aryjską rasę nad słowiańską), ale mimo odległości moich poglądów od obu tych ideologii jestem w stanie zobaczyć plusy i minusy w każdej z nich, a bez dokładnego poznania i zrozumienia, wszelka krytyka i argumenty będą nic nie warte. Chyba, że ślepo i naiwnie wierzycie, że miotając populistyczne hasła i ogólniki jeden zatryumfuje nad drugim. Na koniec szepnę słówko o subkulturach, mówienie o poglądach danych grup itp. w tych czasach nie ma sensu, bo subkultury się zacierają i wkrótce być może będzie można spotkać takie dziwy, jak emoskin;), albo skinogota;) Mimo, tego, że pewnie zaraz zostanę zbluzgany z obu skrajnych stron pozdrawiam;)

Odpowiedz do tematu