Wina wino forum Wina wino forumForum winiarskieWina wino forum Wina wino forum
Użytkownik:   Hasło:
Powrót do portalu - Winka.net

Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock
Autor Wiadomość
Grazy 
Ekspert

Wysłany: Nie Cze 22, 2008 15:47   

Właśnie dobrze że coraz mniej punku, Jarocin jest od tego, im mniej brudasów tym lepiej :P i widze że Wood w dobrą stronę idzie, bo ma konkurencyjne open air'y za granicą na których grają zespoły światowego poziomu a nie jak u nas ostatnimi czasy sam krajowy chłam, z jakimiś tam wyjątkami. Jurek się postarał w tym roku jeśli o zespoły chodzi, bo jest chociarz ten Kreator czy Vader, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Jeśli faktycznie na tą impreze przyjezdzaly porządne zespoły to był bym nawet za tym żeby Wood był płatny, bo z roku na rok coraz wiecej "przypadkowych ludzi" tam przyłazi, byle komuś spuścić wpierdol, okraść, wysępić na alkohol, najebać się i ot cała imprezka :???:

Lord Zul 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 13:38   

Mowisz ze Jarocin od tego jak na Jarocinie tez coraz mniej punku:(
Kolejna będziesz Ty, Kolejni będziecie Wy,
Jabolowe ofiary.

makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna

Wysłany: Pon Sie 18, 2008 14:56   

Za rok już naprawdę nikt mnie nie powstrzyma!

von Bentschen 
Alkus Tangens

Wysłany: Pon Sie 18, 2008 16:48   

makowa_panienka napisał/a:
Za rok już naprawdę nikt mnie nie powstrzyma!

To co, nie jedziesz ze mną w Bieszczady znowu? :wink:

maniokin2 
Nowicjusz
CAMPAREX Rulez

Wysłany: Wto Sie 19, 2008 20:14   

ja bylemmm...ludziska, bylo ....ehhh....sami wiecie ze tego nie da sie opisac :wink: :wink: :wink:

makowa_panienka 
Specjalista
Gibka i niewywrotna

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 11:31   

von Bentschen napisał/a:
To co, nie jedziesz ze mną w Bieszczady znowu?
Nie.

Grazy 
Ekspert

Wysłany: Czw Lis 20, 2008 14:42   

Mnie sie Brudstok znudził a tylko 2 razy byłem, raz dla Acid Drinkersów, a drugi raz bo kumpel tez jechał, no i Acid tez było, tylko mnie na nich juz nie było:P Także nastepny Syfstok raczej mnie nie zadowoli, no chyba ze by jakieś naprawde interesujące mnie kapele tam występować miały. Teraz to o jakimś... yyy... BRUTAL ASSAULT myśle :twisted: bo w końcu trza sie wyszaleć póki człek młody, żeby na starość juz na jakieś festiwale jazzowe bez uczucia niedosytu uczęszczać :lol:

Bejb 
Ekspert

Wysłany: Pią Lis 21, 2008 01:28   

Na trzech wódstokach byłem, i obiektywnym staram się być.

Dwa lata temu byłem po raz pierwszy - dziki byłem, jak człowiek z miasta. Z perspektywy mogę powiedzieć, iż był to wódstok, który ani dobry, ani zły nie był.
Rok temu - pojechałem z 3 dni wcześniej, wódstok był po prostu tragiczny. (Miał być ostatni, jeśli miałyby takie być wódstoki, jak wtedy, to lepiej by ich nie było).
Jednak! W tym roku pojechałem ponad tydzień wcześniej i były to najlepsze, najszczersze, najszczęśliwsze chwile - w moim całym życiu. Wolność zawsze uważałem za najważniejszą wartość w życiu, jednakże tedy nią przesiąknąłem, odkryłem naprawdę i najświadomiej doceniłem.
Wszedłem na ścieżkę wyzwolenia, od kłamstw, materialności czy pychy. Dla tego popierdolonego socjalistycznego systemu jestem już stracony. ;)

W przyszłym roku pojadę na miesiąc, najmniej.

konsument
Nowicjusz

Wysłany: Czw Lis 27, 2008 20:58   

Ja byłem na 6-ciu i jeszcze mi mało.

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Śro Mar 04, 2009 20:37   

Już gdzieś pisałem na forum :w Jarocinie byłem 2 razy 92-93 rok,w Kostrzynie też 2 razy - nawet na bungiee sobie skoczyłem raz.Na Woodstok w tym roku też jadę obowiązkowo !!! Trochę nierozumiem tych co twierdzą że,tam jest badziewie -trzeba wychwycić też pozytywy z takiej imprezy a nie tylko narzekać i pamiętać o tym co niepowinno się zdarzyć a co jest sporadyczne choćby np.-dziewczyna chce się oddać za bułkę,w Jarocinie też dziewczyny dawały ogłoszenia :że,się będą oddawać za paczkę klubowych,puszkę konserwy nawet za tubkę budaprenu.Jeden czy trzy takie wypadki nieświadczą o całym festiwalu że jest BE !!! Woodstok jest OK !!! Pamiętajta !!! :o

ilenear
Nowicjusz

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 01:33   

Ja bym się z chęcią w tym roku na woodstock wybrał, ale chyba mnie niestety ominie ta zabawa ;(

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 08:36   

To już kombinuj i ustawiaj się pod wyjazd na festiwal !!! :mrgreen: Tym bardziej że,ze Szczecina aż takiej tragedii niema żeby dojechać jak już się przejedzie Gryfino i Chojnę to już prawie jak Kostrzyn.Normalnie wal na festiwal i nieczaj się,bo jak przeniosą na przykład do Hrubieszowa kiedyś,to dopiero będzie problem dojechać z ,,Dzikiego Zachodu,,

holee 
Acid Drinker

Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 18:17   

gazda4242, o co chodzi z tym Hrubieszowem ?

I'm in love with rock 'n' roll, satisfies my soul

gazda4242 
Zaawansowany
Saracen

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 21:56   

Bo mi holee chodziło o to tylko że,jak tam mieliby kiedyś zrobić ,woodstok, to my tu z zachodniej granicy byśmy mieli bardzo daleko,a Hrubieszów podałem tylko przykładowo bo jest przy wschodniej granicy,do Hrubieszowa nic niemam jakby co !!

Pozdrawiam !

ilenear
Nowicjusz

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 22:50   

Woodstock naprawde chciałbym odwiedzić, ale chyba nie bedzie mi dane być w kraju wtedy. No ale jest jeszcze troche czasu, sie zobaczy

Odpowiedz do tematu